KAYSERİ İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosundan Muhteşem Bir Konser

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2020 yılı kültür-sanat faaliyetleri kapsamında, “Büyüleyen Nağmeler veHatıralarda Zeki Müren “ temalı Türk Sanat Müziği Konseri 1. Alaeddin Keykubat Salonunda gerçekleştirildi.

Koro Şefi Hatice ÖZTÜRK yönetiminde icra edilen ve birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği konsere çok yoğun ilgi oldu. Salonun tamamen dolduğu konserde, İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Şükrü DURSUN, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Ömer BAYLAR, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Celil ASLAN, Şube Müdürü Erkan ERDOĞAN, söz yazarları Dr.Mustafa UYAN ve Mehmet KÜÇÜK ile çok sayıda davetli katıldı.

Konser bitiminde Koro Şefi Hatice ÖZTÜRK’e çiçek takdiminde bulunan İl Müdürü Dursun, sergiledikleri güzel performanslarından dolayı koro ekibine ve yoğun katılım nedeniyle de izleyicilere teşekkür ederek, kültür sanat etkinliklerimizin bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğini, hatta bu tür faaliyetlerimizi ilçelerimize de taşıyarak yöre insanımıza elimizden gelen en iyi hizmetleri sunacağız dedi.

Günün anısına fotoğraf çekimlerinin ardından program sona erdi.   


  • T.S.M.KONSERİ OCAK 2020 (1).jpg
  • T.S.M.KONSERİ OCAK 2020 (2).jpg
  • T.S.M.KONSERİ OCAK 2020 (3).jpg
  • T.S.M.KONSERİ OCAK 2020 (4).jpg
  • T.S.M.KONSERİ OCAK 2020 (5).jpg